Bayındır’da Elektrik Kesintisi

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Bayındır İlçe Yöneticiliği
Adresi : Fatih Mahallesi Hükümet Önü Caddesi No: 8/A Bayındır İzmir
Telefonu : 0 232 581 55 81

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0 850 800 0 186
GDZ Elektrik Çağrı Merkezi : 0 850 800 0 186

Bayındır Elektrik Faturası İtiraz Merkezi Nerededir?
Adresi : Bayındır İzmir

İzmir Bayındır Elektrik Arıza Telefonu
İzmir’in Bayındır ilçesinde ikamet ediyorsanız ve bulunduğunuz yerde elektrik arızası ya da elektrik kesintisi varsa öncelikle Bayındır Elektrik Kesintileri sayfamızdan, ikamet ettiğiniz mahallede, sokakta ya da semtte daha önceden planlanmış herhangi bir elektrik kesintisinin olup olmadığını kontrol edebilir, eğer planlı bir kesinti varsa nedenini ve süresini öğrenebilirsiniz.

İzmir Bayındır Elektrik Arıza Telefonu Nedir?
Elektrik kesintileri ile ilgili bilgi almak için GDZ Elektrik Dağıtım AŞ.‘nin 186 numaralı çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz.

GDZ Elektrik Dağıtım tarafından Bayındır ilçesinde yapılacak planlı elektrik kesintilerine ait bilgiler https://www.gdzelektrik.com.tr/ web sitesinden alınmıştır.

İzmir’in Bayındır ilçesinde GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından yapılacağı duyurulan planlı elektrik kesintileri listesi:

18 Mayıs Cumartesi 2024

Kesinti ID : 3066568
Saat : 9:30 – 16:30
Durum : Planlandı
Kesinti Nedeni : Şebeke Yenileme ve Bakım Çalışmaları
BAYINDIR / İZMİR
Turan ( Turan Köyü İç Yolu 30 Agustos Sk. 9 Eylül Sk. Atatürk Sk Atatürk Sk. Atatürk Sk. Cumhuriyet Sk Cumhuriyet Sk. Dere Küme Altı Evleri Mevki Dere Küme Altı Evleri Mevkii Dere Küme Altı Mevki Evleri Erdoğan Bitek Sk. Fatih Sk. Gül Sk. Karanfil Sok Okul Geçidi Sk. Turan Köy İç Yolu Turan Köyü İç Yolu Turan Köyü İç Yolu Çoban Sk. Yeni Sk. Turan Köyü İç Yolu )

Demircilik ( KABAKÇI BAHÇE )

Yusuflu

Benzer İçerikler

Yorum Ekle